Kontakt skolerne

International koordinator: Nørreskovskolen, Camilla Mûller, mueller.camilla@gmail.com 

International vejleder: Fryndesholmskole, Betina Gammelgaard, betinaesbensengammelgaard@gmail.com  

International vejleder: Ulkebøl skole, Bianca Jefsen, jefsen@live.dk 

International vejleder: Nordalsskolen, Dan Mosekjær, danmosekjaer@gmail.com  

International vejleder: Gråsten skole, Flemming Nielsen, flemming.nielsen15@graastenskole.dk  

International vejleder: Rinkenæsskole, Hans Pedersen, hanskarup@stofanet.dk  

International vejleder: Sønderskovskolen, Hayssam Geith, hg@soenderskov-skolen.dk  

Skoleleder: Humlehøjskolen, Frands Christensen, fchr@sonderborg.dk  

International vejleder: Broager skole, Johanna Precht, johanna_precht@broagerskole.dk  

International koordinator: Hørupcentralskole, Anna Dirksen, annakh04@gmail.com

Skoleleder: Augustenborgskole, Gudrun Hammer, guha@sonderborg.dk

International vejleder: Nybøl skole, Lene Jørgensen, lene@jorgensen.lv  

Skoleleder: Lysabildskole, Mike Georg Foss, mfoss@sonderborg.dk

International vejleder: Nydamskolen, Pamela Ann Naylor, pamnaylor@youmail.dk  

International vejleder: Nydamskolen, Morten Larsen, mo@nydamskolen.dk  

International vejleder: Ahlmann skolen, Alice Alsing, alice_alsing@live.dk

International vejleder: Dybbølskole, Susan Rosenberg, susanbirkealle2@gmail.com

International koordinator: Kløverskolen, Gary David Walsh, garydavidwalsh@hotmail.com

 

Indlæser...

Seneste tweet fra

@globalhouseDK

Vil du vide mere

Kontaktpersoner

Jyllandsgade 36
6400 Sønderborg

M: 27 900 111

> Skriv til os