Aktører

Direkte kontakt til skoler

International koordinator: Nørreskovskolen, Camilla Mûller, mueller.camilla@gmail.com 

International vejleder: Fryndesholmskole, Betina Gammelgaard, betinaesbensengammelgaard@gmail.com

International vejleder: Ulkebøl-skole, Bianca Jefsen, jefsen@live.dk 

International vejleder: Nordalsskolen, Dan Mosekjær, danmosekjaer@gmail.com

International vejleder: Gråsten-skole, Flemming Nielsen, flemming.nielsen15@graastenskole.dk 

International vejleder: Rinkenæsskole, Hans Pedersen, hanskarup@stofanet.dk.dk 

International vejleder: Sønderskovskolen, Hayssam Geith, hg@soenderskov-skolen.dk 

International koordinator: Humlehøjskolen, Sara Sapio, sara.sapio@gmail.com 

International vejleder: Broager-skole, Johanna Precht, johanna_precht@broagerskole.dk 

International vejleder: Hørupcentralskole, Anna Dirksen, annakh04@gmail.com

International koordinator: Augustenborgskole, Susanne Rogat, susanne.rogat@skolekom.dk 

International vejleder: Nybøl-skole, Lene Jørgensen, lene@jorgensen.lv lene@jorgensen.lv

International koordinator: Lysabildskole, Dorthe Lesch, dorthe_lesch@yahoo.dk 

International vejleder: Nydamskolen, Pamela Ann Naylor, pamaylor@youmail.dk

International vejleder: Nydamskolen, Morten Larsen, mo@nydamskolen.dk 

International vejleder: Ahlmann-skolen, Alice Alsing, alice_alsing@live.dk 

International vejleder: Dybbølskole, Susanne Christiansen, susanne_sutsko@hotmail.com 

International vejleder: Kløverskolen, Gary David Walsh, garydavidwalsh@hotmail.com 

Del siden

Indlæser...

Seneste tweet fra

@globalhouseDK

Folkene bag

Om os

Vil du vide mere

Kontaktpersoner

Jyllandsgade 36
6400 Sønderborg

M: 27 900 111

> Skriv til os